Ana Sayfa - Hakımızda - İletişim

Gündem

Dürüst bir insan hakları savunucusu: Av. Taner Kılıç
Av. Taner Kılıç serbest bırakılmalıdır. ...

Kamuoyunda, insan haklarına yönelik yürüttüğü çeşitli çalışmalarıyla bilinen Av. Taner Kılıç, hayatı boyunca hep bir Zehra camiası gönüllüsü olmuştur. Duyarlı ve etkili bir insan hakları temsilcisi olan Taner Kılıç, tamamen hukukilik zemininde yürüttüğü çalışmalarıyla daima salt bir hukukçu, barış ve insan hakları savunucusu gibi davranmıştır. ByLock ile ilişkilendirilerek isnad edilen suç iddiaları bize göre temelsizdir. Onu yakından tanıyan herkes onun bu yapıyla organik veya fikirsel bir bağ içinde olamayacağını bilir. Hiçbir güç odağının veya politik pozisyonun adamı olamayacak kadar ilkeli, vicdanlı ve tutkulu bir insan hakları savunucusu olan Taner Kılıç’ın suçsuz olduğuna ve gerçeğin açığa çıkacağına inancımız tamdır.

Yorumlar

Hiç yorum eklenmemiş. Tıkla ! İlk ekleyen sen ol ...

İlgili Başlıklar

Arşiv Arama

İlhamın Mihrabında


Ey “sadık ahmak” ıtlakına masadak biçare ulemâü’s-sû’ veya meczup, akılsız, cahil sufiler! Hakikat-i kâinat içinde kökü yerleşmiş ve hakaik-i kâinata kökler salmış olan şecere-i tûbâ-i İslâmiyet,mevhu

Sername

Siyasalın İhlası
Bu denemenin ilgilendiği alan, özellikle dinî cemaatleşmelerin iktidar unsurlarıyla ilişkilenme tarzından türeyen siyasallığın ihlasının nasıllığıdır.

En Çok Okunanlar

Yorum Platformu

Ubeyd Kudat
Münazarat Penceresinden Devlet

İktibas

Sizden Gelenler

 
ZEHRA.COM.TR
Tüm hakları saklıdır 2013 ®
Kaynak gösterilmeden ve izinsiz alıntı yapılamaz.

Yazılım : Networkbil.net